DOMOV   l   KOZMETIKA   l   MANIKÚRA   l   KADERNÍCTVO   l   STAROSTLIVOSŤ O TELO   l   OBJEDNÁVKA   l   GALÉRIA   l   KONTAKT

Kozmetika

Spoločnosť Christina vyrába produkty od roku 1982. Jedná sa o profesionálnu liečebnú izraelskú kozmetiku s vyše 200 výrobkami. Prípravky na domácu starostlivosť i výrobkami určenými len pre zaškolenú kozmetičku. ..

Značka CASMARA so sídlom v španielskej Valencii je výsledkom 40 rokov vášne pre krásu a neustále inovácie v odbore profesionálnej kozmetiky. Základom firemnej filozofie je ponúkať efektívne, inovačné…

Kozmetika Skeyndor  je
v Českej a Slovenskej republike distribuovaná od roku 2003.
Získala spokojnéodberateľky v oboch krajinách. Kozmetika Skeyndor sa zaoberá starostlivosťou o celé telo…

Kozmetické prístroje používané v salóne nám pomáhajú svojimi funkciami pri vpravovaní výživných látok do hlbších vrstiev pokožky, použitím sa zlepšuje krvný obeh v pokožke a zvyšuje sa lymfatický metabolizmus.

Čítať viac >>>

Čítať viac >>>

Čítať viac >>>

Čítať viac >>>

Každá pleť je jedinečná a preto potrebuje osobitý prístup. V ponuke máme viacero ošetrení, ktorými sa snažíme prispôsobiť potrebám a stavu pleti. Okrem základných kozmetických ošetrení Vám ponúkame ďalšie, ktoré sú cielene zamerané na jednotlivé problémy pleti. Tiež ponúkame bohatú ponuku úkonov profesionálnymi kozmetickými prístrojmi.

V našom salóne pracujeme s týmito kozmetickými značkami a prístrojmi:

kozmetika, manikúra 
a kaderníctvo

DOMOV   l   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   l   CENNÍK   l   AKCIE   l   KONTAKT

Copyright © 2016 salon-lecharme.sk. Všetky práva vyhradené.