<<< Späť

Značka CASMARA so sídlom v španielskej Valencii je výsledkom 40 rokov vášne pre krásu a neustále inovácie v odbore profesionálnej kozmetiky. Základom firemnej filozofie je ponúkať efektívne, inovačné kozmetické ošetrenia s využitím jedinečných, exkluzívnych aktívnych zložiek.Za samozrejmosť považuje striktné dodržiavanie vysokých štandardov kvality. Casmara ponúka výnimočné výsledky v ošetrení pleti. Vysoká účinnosť a zároveň šetrnosť kozmetických produktov k pokožke predstavuje absolútnu prioritu. Viac na:


www.casmara.cz/cs/znacka-casmara

Kozmetika - Casmara

DOMOV   l   KOZMETIKA   l   MANIKÚRA   l   KADERNÍCTVO   l   STAROSTLIVOSŤ O TELO   l   OBJEDNÁVKA   l   GALÉRIA   l   KONTAKT

kozmetika, manikúra 
a kaderníctvo

DOMOV   l   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   l   CENNÍK   l   AKCIE   l   KONTAKT

Copyright © 2016 salon-lecharme.sk. Všetky práva vyhradené.

PROGRAM INTENSIVE Q10


Rad Vitalizing Q10 v sebe kombinuje aktívne látky kreatín a koenzým Q10, ktoré sú kľúčové pre tvorbu energie a obnovu aktivity kožných buniek. Ich účinok je posilnený kyselinou hyalurónovou pre hydratáciu, vitamínom C, ktorý je mocným antioxidantom a zmesou prírodných olejov, ktoré sú nevyhnutné pre výživu pleti. Stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu, čím pleti dodáva pevnosť a pružnosť, prináša omladenie a pleť, ktorá žiari vitalitou. Produkty sú vhodné pre starnúcu, normálnu a suchú pleť.


Hlavné aktívne zložky:


PROGRAM GOJI


Kozmetika na báze kustovnice čínskej, super-plodiny budoucnosti proti predčasnému stárnutiu pleti. Objavte tajomstvo tibetských liečiteľov.

Kozmetika Goji využíva početné blahodárne účinky výťažku z kustovnice čínskej, ktorý je obsiahnutý vo všetkých produktoch tejto rady. Najvyšší obsah vitamínu C zo všetkých druhov ovocia na svete, 18 druhov aminokyselín, 21 stopových prvkov, látky s preukázaným účinkom proti rakovine ... to sú len niektoré z charakteristík tejto plodiny, ktorá je v Tibete považovaná za národný poklad.

Ošetrenie Goji dodáva pleti úžasnú vitálnu energiu. Ako silný antioxidant pleť viditeľne omladzuje: redukuje známky starnutia ako sú vrásky a výrazové linky. Prináša tiež úspešnú prevenciu príznakov starnutia na pleti, intenzívne ju hydratuje

Ošetrenie je úplne prírodné a ekologické: kustovnica čínska a ostatné využívané rastliny boli pestované v systéme ekologického poľnohospodárstva a sú označené certifikátom ECOCERT®.


Hlavné aktívne zložky:PROGRAM AGE DEFENSE - globálny anti-aging, ktorý zlepší stav pleti o 360°


Pozitívne účinky pre & probiotík na naše zažívanie sú veľmi dobre známe. Vedecké výskumy v oblasti profesionálnej starostlivosti o pleť preukázali, že pre & probiotiká sú životne dôležitá aj pre mladistvý vzhľad, zdravie a optimálnu kondíciu našej pleti.

Program Anti-age Defense vďaka obsahu týchto látok posilňuje vrchný ochranný plášť pokožky(kožnú imunitu), takže vytvára skutočný obranný štít proti plynutiu času. Zvnútra i zvonku bojuje proti všetkým príznakom predčasného starnutia. Koriguje existujúce známky starnutia a preventívne pôsobí proti vzniku nových.Hlavné aktívne zložky:
PROGRAM REGENERÍN - pre silné omladenie zrelej pleti


Prináša výrazný protivráskový a omlazujúcí efekt na báze superaktívnej zložky Argirelinu a ďalších látok prírodného pôvodu.

Argireline predstavuje šetrnú alternatívu k botulotoxínovým injekciám. Bráni opakovaným mikro-sťahom podkožného svalstva (efekt botox-like), odďaľuje vznik vrások a mierni už existujúce vrásky, ktoré vypĺňa zvnútra. Veľmi účinne regeneruje kožné bunky a vyhladzuje kožný mikroreliéf. Bez injekcií, bez vedľajších účinkov. Pleť vypína, rozjasňuje a mierni pigmentové škvrny

Prináša silnú regeneráciu a skutočne znateľné omladenie pleti. . Predlžuje účinky a celkový efekt zákrokov estetickej chirurgie.Hlavné aktívne zložky:


PROGRAM OCEAN MIRACLE


Ekologická, prírodná kozmetika na báze aktívnych zložiek morského pôvodu. Anti-agingové a spevňujúce ošetrenie so silným účinkom proti známkam starnutia. Rad Ocean Miracle predstavuje úplne nový koncept v kozmetike: spojenie 100% prírodných zložiek morského pôvodu s najmodernejšou technológiou.

Prípravky sú vhodné pre všetky typy pleti vrátane tej najcitlivejšej. Veľmi dobré výsledky prinášajú aj u ekzematickej pleti, pokožky trpiaci psoriázou či seboreickou dermatitídou.

Hlavné aktívne zložky tejto ekologickej rady, koncentrovaná morská voda a výťažky z morských rias, spĺňajú všetky potrebné požiadavky na označenie certifikátom ECOCERT®.Pôsobí na bunkovej úrovni a omladzuje pleť zvnútra, má výrazný anit-agingový efekt, pleť hydratuje, spevňuje a mierni vrásky. Výsledkom je svieža omladená pleť.Hlavné aktívne zložky: