Starostlivosť o ruky patrí k neoddeliteľnej súčasti starostlivosti o celkový vzhľad, nakoľko ruky dokážu veľa prezradiť o Vašom veku. Keďže pokožka rúk sa s pribúdajúcim vekom stenčuje, kolagénové a elastínové vlákna sa degenerujú, je dôležité pokožku dostatočne vyživovať, aby sa zastavil proces starnutia. O prirodzené nechty sa treba starať intenzívne a cielene, aby sa dosiahol očakávaný výsledok. Pravidelnou návštevou u manikérky sa výsledok zaručene dostaví. Odmenou za to budú vždy krásne a upravené nechty.


Manikúra


Služba obsahuje kompletné ošetrenie rúk, ktoré zahŕňa:  


- suchá manikúra – úprava voľného okraja nechtu, odstránenie nechtovej kožtičky, vyleštenie nechtovej platničky, nanesenie olejčeka, odstránenie záderov, dezinfekciu, ošetrenie nechtových lôžok- mokrá manikúra –  teplý kúpeľ nechtov, odstránenie nechtovej kožtičky, peeling, úprava voľného okraja nechtu, vyleštenie nechtovej platničky, nanesenie olejčeka, odstránenie záderov, dezinfekciu, vitamínový krém

V prípade požiadavky tiež masáž rúk


                                                                                                                                                                                                                            

Manikúra

DOMOV   l   KOZMETIKA   l   MANIKÚRA   l   KADERNÍCTVO   l   STAROSTLIVOSŤ O TELO   l   OBJEDNÁVKA   l   GALÉRIA   l   KONTAKT

kozmetika, manikúra 
a kaderníctvo

Francúzska manikúra


Francúzska manikúra - je snom mnohých žien. Nechty s týmto typom lakovania vyzerajú pestované, zdravé a krásne. Aj keď je nenápadná, nedá sa prehliadnuť. Dodáva Vašim nechtom prirodzene zdravý a pôvabný vzhľad a to je dôvod, prečo je čoraz horúcejším trendom vo svete módy. Je vhodná na všetky tdruhy spoločenských podujatí, do zamestnania na bežné nosenie a neprekáža ani pri športe.

Neuveriteľnú výhodu, ktorú má francúzska manikúra je prirodzený efekt, ktorý určite ocenia Vaši známi, najmä páni, ktorým sa prirodzenosť a rafinovaná jemnosť veľmi páči. Robiť si francúzsku manikúru sama doma je trošku zložitejšie, preto Vám veľmi radi zrealizujeme Váš sen mať nádherné nechty.


Obsahuje kompletné ošetrenie rúk, ktoré zahŕňa:

– kúpeľ,

– ošetrenie nechtových lôžok,

– ošetrenie nechtovej kožičky olejčekom,

– úpravu nechtov,

– odstránenie záderov,

– dezinfekciu,

– základné lakovanie + 2 x lakovanie lakmi na francúzsku manikúru,

– záverečné ošetrenie vitamínovým krémom                                                                                                                                                                                                                             

Japonská manikúra


P-Shine - je špeciálna prírodná metóda úpravy nechtov pomocou pravého včelieho vosku. Zbaví nechty lámania a štiepenia, dodá im zrkadlový lesk a pružnosť, spevní nechtovú platničku. Súčasne aj prekrví nechty a zabezpečí tak ich zdravý rast. Japonská manikúra nie je iba vizuálne príťažlivá, ale aj efektívna najmä pri slabých nechtoch. Najlepšie je, že na ňu nepotrebujete žiaden lak ani odlakovač, ktorý by nechty oslabil, ale len výživné pasty, leštičky a trocha času.

Pasta s púdrom sa skladajú z včelieho vosku, minerálov, zinku, vitamínov a práve preto majú taký pozitívny účinok na Vaše nechty. Japonskú manikúru môžete využívať preventívne aj pokiaľ nemáte veľmi zničené nechty a to každé 4 týždne. Pre zničené nechty, ktoré potrebujú regeneráciu sa japonská manikúra opakuje každé 2-3 týždne prvé 3 mesiace. Odporúčam celú kúru = 3 procedúry (raz za 2 týždne) ak sa Vám lámu, štiepia nechty a ak ich máte krehké.

Ošetrenie nechtov japonskou manikúrou trvá cca 30 minút.Gél - Lak


Jedinečný systém úpravy prírodných nechtov, ktorý necht spevní, vyživí a nepoškodzuje jeho povrchovú vrstvu. Pri tejto aplikácii nie je nutné nechty predtým zbrusovať, ako je postup pri klasických gélových nechtoch. Jedná sa o prevratný spôsob lakovania prírodných nechtov gél - lakmi, ktorý je absolútnou novinkou v úprave prírodných nechtov. Gél-lak je akýmsi kompromisom medzi jednoduchým lakovaním a gélom. Má prírodný základ, vydrží na nechtoch bez olupovania 2-3 týždne a jeho následné odstraňovanie je jednoduché bez obrusovania, takže nechty sú aj potom zdravé. Gél- lak je pružný a zároveň pevný, je ideálnou voľbou, ak túžite po dokonale upravených a nepoškodených nechtoch. Jednoduché odstraňovanie bez brúsenia -  pomocou roztoku funguje dokonale.


Výhody:

- žiadne poškrabanie alebo odlupovanie ako u bežných lakov  

- rýchle vytvrdnutie

- vysoký lesk

- aplikuje sa ako obyčajný lak na nechty

- jednoduché odstránenie
- skvelá priľnavosť                                                                                                                                                                                                                             

DOMOV   l   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   l   CENNÍK   l   AKCIE   l   KONTAKT

Copyright © 2016 salon-lecharme.sk. Všetky práva vyhradené.

Z dôvodu čerpania materskej dovolenky momentálne
túto službu v našom salóne neposkytujeme.