<<< Späť

Kozmetika - Chtistina

DOMOV   l   KOZMETIKA   l   MANIKÚRA   l   KADERNÍCTVO   l   STAROSTLIVOSŤ O TELO   l   OBJEDNÁVKA   l   GALÉRIA   l   KONTAKT

kozmetika, manikúra 
a kaderníctvo

CHRISTINA:    www.christina-kosmetika.cz


Spoločnosť  vyrába produkty od roku 1982. Jedná sa o profesionálnu liečebnú izraelskú kozmetiku s vyše 200 výrobkami. Prípravky na domácu starostlivosť  i výrobkami určenými len pre vyškolenú kozmetičku.  Výrobky si Christina produkuje sama vo svojich vlastných laboratóriách. Všetky ponúkané línie predpokladajú kombináciu procedúr v salóne spoločne s veľmi dôležitou domácou starostlivosťou. To zaisťuje zjavný a viditeľný výsledok. Už po prvej procedúre je vidieť zreteľné a výrazné zlepšenie stavu pokožky, systematické používanie prípravkov potom poskytuje dlhodobý a stabilný efekt.

Programy starostlivosti o pleť CHRISTINA sú založené na riešení okamžitých i trvalých potrieb pleti.


MUSE (MÚZA) – PRE ZACHOVANIE DOKONALOSTI, KRÁSY A  MLADISTVOSTI PLETI


Nová línia MUSE je to najlepšie v oblasti kozmetických prípravkov s využitím najnovších biotechnológií. Bola vyvinutá na základe ingrediencií zo vzácnych odrôd ruží. Línia MUSE pomáha pleti ostať zdravá, krásna a mladá. Nová línia MÚZA je zameraná na maximálne uspokojenie našej pleti a posilnenie ich základných funkcií. Po ošetrení bude Vaša pleť rozjasnená, svieža a zamatovo dokonalá ako okvetné lístky ruže.

NOVINKA

FOREVER YOUNG -  ANTI-AGE, SPOMAĽOVANIE PRIRODZENÉHO STARNUTIA PLETI


Toto ošetrenie je určené na prevenciu biologického (genetického) starnutia pleti. Vyhladzuje drobné mimické vrásky, odstraňuje príznaky fotostarnutia, keratózy, zmeny štruktúry pleti.


U žien vo veku 25-30 rokov viditeľne spomaľuje predčasné starnutie pleti, vyživuje, hydratuje a dodáva jej energiu, spomaľuje prirodzený proces starnutia.


U žien vo veku 40 rokov pôsobí proti viditeľným stopám starnutia, pomáha uvoľňovať a vyhladzovať mimické vrásky, podporuje tvorbu kolagénu a navracia pleti mladistvý vzhľad.


U žien vo veku 50 rokov vyrovnáva známky starnutia, redukuje vrásky, spevňuje a zlepšuje pružnosť pleti, rozjasňuje ju.


U žien vo veku 60 rokov regeneruje pokožku, udržuje pleť a predchádza jej ďalšiemu poškodeniu.

WISH – SPLNENIE PRIANÍ


Toto exkluzívne ošetrenie pomôže navrátiť mladistvý vzhľad a krásu zrelej pleti. Kozmetická rada zameraná na omladenie, lifting, korekciu vekových zmien (40 +), pokožka sa týmto ošetrením viditeľne  vypína, zlepšuje sa jej elasticita, kožný reliéf a kontúry tváre. Vyhladzujú sa mimické vrásky a zvyšuje sa pevnosť pokožky. Pokožka získava sviežu zdravú farbu.

FLUOR OXYGEN + C ZOSVETĽUJÚCA
A OMLADZUJÚCA KÚRA


Revolučná metodika pre efektívne zosvetlenie a omladenie pokožky. Procedúra nasycuje pokožku vitamínom С, ktorý je v suchom stave a aktivuje sa bezprostredne pred jeho nanesením na pokožku - toto riešenie je 'know-how' autorov CHRISTINA. Fluoroxygen + C je unikátnym javom v starostlivosti o pokožku s hyperpigmentáciou. Výsledkom je, že sa drobné vrásky vyhladzujú, farba pleti sa zlepšuje, pokožka je oveľa pevnejšia a pružnejšia, je dokonale tonizovaná, po ošetrení dochádza k miernemu šúpaniu pokožky.

ROSE DE MER - PRÍRODNÝ KORÁLOVÝ PEELING


Je skvelou alternatívou chemickému peelingu, pretože proces prebieha bez koagulácie bielkovín. Jeho základom sú bylinky z Brazílie, koraly z Červeného mora a soľ z Mŕtveho mora. Peeling Rose de Mer je veľmi účinný, vykazuje rýchle výsledky bez poškodenia pokožky, a tým umožňuje vyvarovať sa post - peelingovým nepríjemnostiam. Ošetrenie úspešne kombinuje efektívnu liečbu pokožky s jej následnou regeneráciou v krátkom čase. Umožňuje riešiť nasledujúce estetické vady pleti : starnutie pokožky, hyperpigmentácia, akné, post - akné a jazvy. Výsledkom je pružná pokožka, ktorá vyzerá zdravo a je viditeľne omladená .

COMODEX – PEKNÁ PLEŤ BEZ PROBLÉMOV

Táto kozmetická rada je určená na efektívnu starostlivosť o aknóznu a problematickú pokožku. Hlavnou prednosťou ošetrenia je to, že zvyšuje odolnosť pleti, preventívne pôsobí proti tvorbe komedónov, odstraňuje prebytočný  maz, dochádza k prevencii vzniku nových jazvičiek, stimuluje obnovu pokožky, zmäkčuje komedóny, čo zjednodušuje ich odstránenie, má výrazný antibakteriálny účinok.  Pleť sa stáva čistejšia, zlepšuje sa jej textúra a farba. Procedúry ponúkané v salóne a prostriedky pre domáce ošetrenie tejto rady sú určené pre osoby ľubovoľného veku s najrôznejšími prejavmi uhrovitosti. Sú účinné ako pri mastnej pleti, tak u normálnej so sklonom k väčšiemu masteniu.

FRESH - VÝŽIVA A HYDRATÁCIA PRE VŠETKY TYPY PLETI


Línia Fresh obsahuje kvalitné, výživné a hydratačné prípravky, vhodné pre rôzne typy pleti, vrátane citlivej. Umožňuje vykonávať kvalitné a účinné ošetrenie v salóne. Masky, gély a krémy z línie Fresh obsahujú extrakty liečivých bylín a sú obohatené o minerály a vitamíny, bambucký, makadamiový a mrkvový olej, olej z pšeničných klíčkov a hroznových jadierok.


UNSTRESS - STAROSTLIVOSŤ O STRESOVANÚ POKOŽKU


Kozmetická rada odstraňujúca vplyv stresu a napätia, zvyšuje imunitu, hydratuje, tonizuje, má výrazný detoxikačný a regeneračný účinok. Vyvažuje farbu pokožky a dodáva pleti jas.  Zahladzuje stopy únavy, stresu, vracia pleti svieži vzhľad bez známok únavy

BIO PHYTO - POSILNENIE IMUNITY PLETI


Kozmetická rada odstraňujúca vplyv stresu a napätia, zvyšuje imunitu, hydratuje, tonizuje, má výrazný detoxikačný a regeneračný účinok. Vyvažuje farbu pokožky a dodáva pleti jas.  Zahladzuje stopy únavy, stresu, vracia pleti svieži vzhľad bez známok únavy

SILK - HODVÁBNY LIFTING


Luxusná procedúra SILK je založená na aplikácii vlákien zo zámotkov priadky morušovej. Ich rozpustením priamo na pokožke sa docieli absorpcia daného hydrolyzátu pokožkou. Kúra má výrazný liftingový účinok,  zmäkčuje a hydratuje pokožku na dlhú dobu. Okrem toho vlákna chránia pokožku pred oxidatívnym stresom a zlepšujú mikrocirkuláciu krvi. Toto ošetrenie sa hodí pre všetky typy pleti a ľubovoľný vek, nemá žiadne kontraindikácie.

DOMOV   l   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   l   CENNÍK   l   AKCIE   l   KONTAKT

Copyright © 2016 salon-lecharme.sk. Všetky práva vyhradené.