<<< Späť

Kozmetika Skeyndor  je v Českej a Slovenskej republike distribuovaná od roku 2003. Získala spokojné odberateľky v oboch krajinách. Kozmetika Skeyndor sa zaoberá starostlivosťou o celé telo. Zaujíma sa o celú problematiku ako mladej tak i stárnucej pleti. Správnym používaním tvárovej  a telovej kozmetiky môžeme docieliť  naozaj viditeľných zmien. Preto túto kozmetiku predávame len na základe odborného odporúčania kozmetičky. Vplyvom zlého životného prostredia, stresu, či nesprávnej stravy naša pleť  ochabuje a bez náležitej ochrany a starostlivosti predčasne stárne a trpí rôznymi kožnými chorobami. Verte, že každý problém sa dá riešiť, stačí iba chcieť. Skeyndor sa vyrába v Španielsku blízko Barcelony. Všetky látky obsiahnuté v prípravkoch sú čisto prírodné, pochádzajú prevažne z rastlín, hlavne morských rias, bylín a v neposlednej rade ovocia.

Kozmetika - Skeyndor

DOMOV   l   KOZMETIKA   l   MANIKÚRA   l   KADERNÍCTVO   l   STAROSTLIVOSŤ O TELO   l   OBJEDNÁVKA   l   GALÉRIA   l   KONTAKT

kozmetika, manikúra 
a kaderníctvo

TIMELESS PRODIGY - PREBUĎTE MLADOSŤ SVOJICH GÉNOV


Exkluzívny technologický skvost pre Vašu pleť. Kombinácia luxusu a vedy s jedinečným zmyslovým zážitkom. SKEYNDOR Vám prináša najpokročilejšiu technológiu a vytvára toto anti-age ošetrenie, aby bolo možné definitívne bojovať proti známkam starnutia pleti. Kombinácia s vysokou koncentráciou 25 exkluzívnych a vedecky zvolených účinných látok, ktorá spája 3 stratégie pre omladenie, ktoré sa navzájom dopĺňajú tak, aby bola vhodná pre všetky vekové skupiny a vyhovela všetkým estetickým nárokom. Je ideálny pre boj proti starnutiu celkovo a ponúka maximálnu krásu  i pre najnáročnejšiu pleť. Výsledkom je viditeľne omladená, vypnutá, hutnejšia a prežiarená pleť.

Kúra je vhodná pre všetky typy pleti od 40 rokov.

Ošetrenie trvá cca. 90 minút. Odporúča sa 1x týždenne až do spotrebovania

sady (4 ošetrenia).


Vhodná na pleť:

- pleť s príznakmi starnutia

- zvädnutá, unavená pleť

- pleť s vráskami

- pleť, ktorá stratila pevnosť a pružnosť

AQUATHERM


Normalizačné o šetrenie pre citlivú pleť. Prvá sada v rámci profesionálnej kozmetiky, ktorá obsahuje v zložení všetkých produktov termálnu vodu zo Salies de Béarn (Francúzsko), čo jej vďaka schopnosti stimulovať reparačné mechanizmy kožnej bariéry dodáva hlavne vlastnosť podporovať odolnosť pokožky. Aquatherm je rada produktov vyvinutá na uspokojenie estetických potrieb všetkých typov pleti , obzvlášť tých najcitlivejších . Veľmi rýchlo prináša pocit okamžitého komfortu a zároveň ošetruje známky predčasného starnutia pokožky.  Citlivá pleť vyžaduje každodennú starostlivosť s kvalitnou kozmetikou určenou práve pre túto pleť. Znižuje začervenanie , nadmerné vysušovanie a alergické reakcie pokožky . Kozmetická rada AQUATHERM  pleť upokojí a dodá jej potrebnú výživu, zároveň navodí príjemný pocit pohody.

Všetky typy pleti od 20 rokov

Ošetrenie trvá cca 60 minút

Vhodná pre pleť:   
- citlivú

- dehydratovanú

DOMOV   l   DARČEKOVÉ POUKÁŽKY   l   CENNÍK   l   AKCIE   l   KONTAKT

Copyright © 2016 salon-lecharme.sk. Všetky práva vyhradené.

CORRECTIVE - KOZMETIKA S HADIM JEDOM


Anti Age protivráskoveéo šetrenie" Corrective " je línia výnimočných výrobkov, ktorá prekvapí ako svojim účinkom, tak svoju exkluzívnou a sofistikovanou štruktúrou,  pôsobí na vyhladenie mimických vrások a dôležitou zložkou  je tiež hadí jed .Ide o kozmetické ošetrenie, ktoré odstraňuje aj tie najhlbšie vrásky, omladzuje celkový výraz a obnovuje pevnosť a mladistvý vzhľad pokožky. Ide o účinnú alternatívu k liftingovému chirurgickému zákroku. Vhodný na všetky typy pleti  veková kategória od 40 - 45 rokov

Ošetrenie trvá cca . 60 minut.

Odporúča sa 1x za týždeň do spotrebovania sady (6 ošetrení ).

Je možné kombinovať s ošetrením Global lift alebo inými ošetreniami.

Vhodná pre :  
- zvädnutá pleť

- unavená pleť

- vrásky

POWER HYALURONIC


Intenzívny hydratačný program s kyselinou hyalurónovou značka Skeyndor Profesionálny program pre hĺbkovú hydratáciu s vysokou koncentráciou kyseliny hyaluronovej s nízkou molekulárnou hmoţnosťou.   Obnovuje optimálnu hladinu hydratácie pokožky

N apomáhá udržať v pleti potrebné tekutiny

Výrazne omlazujde suchú a veľmi suchú pleť


Vhodná na všetky typy pleti

Ošetrenie trvá cca. 45 minut. Ako šokové ošetrenie sa doporučuje dva týždne po sebe  potom znižovať frekvenciu ošetrení  

vhodné na pleť :
- dehydrovanú
- s vráskami v dôsledku dehydratácie

EXKLUZÍVNA
NOVINKA

POWER RETINOL


Intenzívny reparačný program s retinolom  je výsledkom vyčerpávajúceho výskumu v oblasti retinoidov a látok s retinoidným účinkom "retinoid-like". Jeho úlohou je omladzovať pleť zostarnutú z prirodzených príčin alebo pôsobením slnka (fotostarnutim). TROJITÝ OMLADZUJÚCÍ ÚČINOK, MAXIMÁLNA STABILITA :

- Čistý retinol, vynikajúca omladzujúca látka, schopná opraviť a obnoviť štruktúru pleti a navrátiť kvalitu mladej pleti.

- Bakuchiol výťažok zo strukoviny Psoralea corylifolia. Jeho molekula je schopná účinkovať ako retinol, zároveň  ide o účinný stabilizátor retinolu.

- Extrakt zo sóje,  je schopný funkčného omlazujúceho účinku podobného ako retinoidy, zároveň  redukuje negatívne retinoidné prejavy   


Kúra je vhodná pre všetky typy pleti od 35 rokov.

Ošetrenie trvá cca. 60 minut. Doporučuje se 1x týždenne až do spotrebavania

sady (6 ošetrení). Je možné kombinovať s ošetrením Dermapeel, Power Hyauronic,

Global lift a ďalšími.

Vhodné pre :

- pre pleť s vráskami

- zvädnutú pleť

- pleť so škvrnami

POWER C+ Anti Age - žiarivá pleť


Intenzívne ošetrenie s "efektom svetla". Najsilnejšia kombinácia antioxidantov, ktorá bola kedy vytvorená. Úplne nová rada POWER C + využíva výťažok z granátového jablka a najmä vlastnosti vitamínu C. Dodáva pokožke žiarivosť a zosvetlenie, normalizuje priestupnosť kapilár a všeobecne zlepšuje žilový tonus.

Ošetrenie trvá cca 45 minút.  Ako šokovú terapiu je nutné vykonať 2 ošetrenia v týždni za sebou, a potom znižovať frekvenciu ošetrení.  V rámci antioxidačných ošetrení sa odporúča intenzita raz mesačne.

Kúra sa odporúča:

- všetky typy pleti od veku 25 rokov

– predovšetkým pre fajčiarov, pretože nikotín znižuje   zásoby vitamínu C v organizme

– na pleť zvädnutú, unavenú,

– na rozjasnenie pleti


GLOBAL LIFT


Anti Age globálny lifting GLOBAL LIFT je exkluzívna technológia vyvinutá značkou SKEYNDOR ® zameraná proti príznakom biologického starnutia.

Zlepšuje fungovanie buniek z zodpovedných za silu a pevnosť tkanív. Jedná sa o globálnu stratégiu proti známkam starnutia, s cieľom dosiahnuť efekt remodelácie kontúr tváre. Tvár znovu získa súmernosť a dôjde k zmenšeniu dvojitej brady u zrelej pleti.

Vhodná pre všetky typy pleti od 35 rokov

Vykonávame jedno / dve sedenia týždenne. Celú kúru možno ihneď znovu opakovať. V závislosti na stave pleti, hĺbke vrások a / alebo ochabnutosti sa odporúča kombinovať s programom Eternal alebo Corrective

Vhodné na pleť:  
Zrelá pleť s prejavom straty pevnosti a vráskami spôsobenými ochabovaním pleti. Vhodné pre osoby, ktoré dodržiavajú diétu s vysokým obsahom proteínov typu Pronokal, Dukan, Ysonut a ap. -  dochádza tu k rýchlej strate hmotností, čo so sebou prináša aj rýchle ochabovanie tkaniva

DERMA PEEL - URBAN WHITE


Renovácia pokožky, hlboký , vyrovnávací peeling a bieliaca rada.

DERMA PEEL - je systém vyvinutý k obnoveniu vzhľadu tváre a dosiahnutie jemnejšej, zjednotenej a presvetlenejšej pleti. Je indikovaný na ošetrenie mimických vrások, jaziev a stopách po akné. Peelingová rada DERMA PEEL je doplnená bieliacou radou URBAN WHITE pre okamžité zosvetlenie pokožky .

URBAN WHITE - táto produktová rada patrí k novej generácii bieliacich ošetrení pokožky pôsobiacích priamo na stred bunky produkujúcej zafarbenie. Jedná sa o novú stratégiu, ktorá má za výsledok depigmentáciu škvŕn  spôsobenú, či už slnkom, alebo vekom a tak zjednotenie prírodného tónu pleti.

Všetky typy pleti od 20 rokov

Ošetrenie trvá 45 -60 minút

vhodné pre pleť:
- s pigmentovými škvrnami

- jazvami

- rozšírenými pórmi

DERMA PEEL- CLEAR BALANCE


Táto rada obsahuje čistiace a normalizačné produkty pre ošetrenie mastnej pleti, pleti s akné a zo zapálenými pórmi, je špeciálne určená pre normalizáciu troch hlavných príčin kožných nečistôt. Peelingová sada DERMA PEEL je doplnená radou CLEAR BALANCE pre ošetrenie seboroických typov pleti.

CLEAR BALANCE je sada produktov vyvinutých pre špecifickú normalizáciu troch hlavných príčin, ktoré zapríčiňujú výskyt nečistôt pokožky.

Produkty boli vyvinuté s pomocnými látkami bez olejov a tukov aby nespôsobovali vznik komedónov, ktoré sa prispôsobujú tomuto typu pleti, nevyvolávajú lesk a  pokožku nemastia.

Všetky typy pleti  od 20 rokov

Ošetrenie trvá cca 50 minut .

Odporúča sa vykonávať 1x za 2 týždne v kombinácii Derma Peel + Clear Balance

Vhodná na pleť:                                  
- aknóznu

- dehydrovanú

- mastnú

- s rozšírenými pórmi

SKEYNDOR MEN


Je profesionálna kozmetická rada pre mužov vyvinutý na základe dvoch hlavných cieľov:
udržovať rovnováhu mužskej pokožky a opraviť estetické vady.

Základné ingrediencie sú:
organický kremík, ktorý stimuluje regeneráciu tkanív a posilňuje ich štruktúru, vitamín C, ktorý posilňuje odolnosť pokožky a odstraňuje známky únavy, termálna voda, ktorá upokojuje, dodáva pokožke rovnováhu a potrebné minerály.

Profesionálne kozmetické ošetrenie v salóne dodá mužskej pleti intenzívnu hydratáciu a energiu.